Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
Jakość

Jakość

Oferujemy wysoką jakość usług zgodnie ze standardami międzynarodowymi i krajowymi.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje 100% zadowolenie ze współpracy!
Gwarancja

Gwarancja

Gwarantujemy jakość i przystępną cenę, która przełoży się na Twoje zyski!
Wiedza

Wiedza

Współpracujemy z wiodącymi producentami nabiałowymi i spożywczymi na rynku krajowym i zagranicznym. Legitymują się oni certyfikatami zintegrowanego systemu zarządzania jakością opartego na normach ISO 9001/2000 oraz HACCP.

Poland Food - polski producent

Jesteśmy marką funkcjonującą w branży mleczarskiej już od ponad osiemnastu lat. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, zgromadziliśmy zespół wykwalifikowanych specjalistów oraz korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego. Te czynniki pozwalają nam tworzyć produkty, które wyróżniają się najwyższą jakością. Produkty, które są zauważalne na rynku i Klienci chętnie po nie sięgają. Zbudowaliśmy markę, która jest uznawana w całym kraju. Jesteśmy polskim producentem serwatki w proszku oraz innych produktów mlecznych z certyfikatem rzetelnej firmy. Wiemy, że wymagania naszych konsumentów są ukierunkowane na wysoką jakość żywności, dlatego działamy zgodnie ze wszystkimi normami jakościowymi, spełniamy standardy higieniczno - sanitarne i nieprzerwanie doskonalimy systemy nadzoru sanitarnego. W naszym asortymencie znajdziecie wiele produktów, których jakość została doceniona przez konsumentów. Doskonałym przykładem jest mleko w proszku dla niemowląt oraz mleko w proszku dla dzieci. Stawiamy na najwyższa jakość, która w przypadku produktów dla najmłodszych jest niezwykle istotna. Nasze mleko w proszku dla dzieci jest bezpieczne i nie powoduje alergii oraz uczuleń. Jeżeli więc, jesteście osobami, którym potrzebny jest rzetelny producent serwatki w proszku, jeżeli niezbędne jest wam mleko w proszku najwyższej jakości, to zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą. Na naszej stronie internetowej znajdziecie wszystkie niezbędne informacji na temat naszych produktów oraz procesu ich wytwarzania. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, dlatego w przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, zapewniamy profesjonalne doradztwo. Zapraszamy do współpracy!

Sprawdź naszą rzetelność

Rzetelny producent mleka

Od 15-12-2011 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

Naszą dewizą jest partnerskie podejście do biznesu, innowacyjność i ciągłe doskonalenie.

 

 

 

 


Siedziba firmy mieści się w pierwszej stolicy Polski w Gnieźnie.

Zachęcam do współpracy – sprawdźcie nas!
Marek Gorzkowski