Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
  • Polecamy: WHEY PROTEIN
Jakość

Jakość

Oferujemy wysoką jakość usług zgodnie ze standardami międzynarodowymi i krajowymi.
Doświadczenie

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje 100% zadowolenie ze współpracy!
Gwarancja

Gwarancja

Gwarantujemy jakość i przystępną cenę, która przełoży się na Twoje zyski!
Wiedza

Wiedza

Współpracujemy z wiodącymi producentami nabiałowymi i spożywczymi na rynku krajowym i zagranicznym. Legitymują się oni certyfikatami zintegrowanego systemu zarządzania jakością opartego na normach ISO 9001/2000 oraz HACCP.

 Beneficjent Poland Food Marek Gorzkowski
Projekt pt.: „Intensyfikacja działań eksportowych firmy Poland Food Marek Gorzkowski szansą na rozwój działalności na rynkach międzynarodowych.” w ramach poddziałania 3.3.3. Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Cel projektu: Realizacja działań promocyjnych, które prowadzić będą do zwiększenia eksportu produktów Poland Food M. Gorzkowski. Oczekiwanym efektem realizacji projektu będzie podniesienie rozpoznawalności marki produktów firmy na rynkach eksportowych, dzięki czemu poprawi się jej pozycja konkurencyjna.
Dzięki realizacji projektu firma Poland Food Marek Gorzkowski zaoferuje na zagranicznych rynkach (m.in. na rynkach perspektywicznych: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja, Irak, Rosja, Gruzja) produkty z branży polskich specjalności żywnościowych, a przez to zwiększy swoje przychody. Ponadto realizacja projektu przyczyni się do nawiązania nowych kontaktów handlowych i promocji marek produktowych Poland Food.

Wartość projektu: 407 000,00 zł      Wkład Funduszy Europejskich: 345 950,00 zł

Naszą dewizą jest partnerskie podejście do biznesu, innowacyjność i ciągłe doskonalenie.

 

 

 

 


Siedziba firmy mieści się w pierwszej stolicy Polski w Gnieźnie.

Zachęcam do współpracy – sprawdźcie nas!
Marek Gorzkowski